صفحه 3 از 4 1234
نمایش نتایج: از 101 به 150 از 192

موضوع: حرف دل زنونه پوش ها _فریبا

27533
  1. بالا | پست 101

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 174 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : حرف دل زنونه پوش ها _فریبا

عکس من
    ویرایش توسط fariba_l3 : 07-31-2023 در ساعت 12:51 AM

2. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 102

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49369
    تشکـر
    1
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام فریبا با این عکسی که گذاشتی من خیلی دلم می خواد مثل تو باشم

4. کاربران زیر از مهران خانم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 103

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام هرکسی بخواد می تونه ولی باید بخوایی

6. بالا | پست 104

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49369
    تشکـر
    1
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

بلد نیستم اموزش ندارم

7. بالا | پست 105

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام به دوستان گرامی
    برای زنونه پوشی از مهم ترین چیزها داشتن یک مکان هست که بتونید در اونجا هم لباس بپوشید و هم گریم یا آرایش کنید بعدش داشتن لباس و ابزار گریم و آرایش هست که همه اینها اگر دارید می تونید موفق باشید ولی اگر ندارید نمی شه .ه برای بیرون رفتن از خانه زنونه نیاز یه روحیه قوی و نترس بودن و همچنین آداب و رفتارهای زنانه بلد باشید و صدا که از همه مهمتر هست و بتونید راحت ارتباط برقرار کنید در کنارهمه اینها باید آراستگی یک خانم و همچنین طرز لباس پوشیدن راه رفتن و خیلی چیزهای دیگه بلد بشید

8. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 106

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

و این که بتونید تشخیص بدید در کجا و چه زمانی لباس و آرایش مناسب داشته باشد .من خیلی ها را دیدم که آنچنان آرایش غلیظ و یا لباس خیلی تابلو پوشیدن که خود به خود خیلی جلب توجه می کنه و شک برانگیز برای همین باید درست مثل وقتی که خودتون هستید و میدونید چطوری رفتار کنید وقتی قرار تو قالب یک زن برید پس باید همانطور زنانه فکر کتید اینه چیزایی هست که من توی چندین و چند سال از زنانه پوشیم تجربه کردم و بدست آورم .
    دفعات اول خیلی ناشیانه عمل می کردم ولی الان نه چون میدونم چطوری باید رفتار کنم و یا لباس بپوشم مثلا یرای همین شبهای محرم و هییت باید آرایش خیلی ملایم و لباس پوشیده داشت ولی برای مثلا عروسی آرایش مهم نیست و لیاس خوب مجلسی پس ببینید تفاوت خیلیه

10. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 107

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

جدید ترین عکس من برای شب های محرم و هییتفایل پیوست 3553
    البته این چهره فقط برای این شبها طراحی شده بود و هر بار چهره جدیدی
    ویرایش توسط fariba_l3 : 08-01-2023 در ساعت 09:50 PM

12. 2 کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 108

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

من شاید بیشتر از ۳۰ هزار عکس از خودم دارم با انواع آرایش و لباس و چهره های متفاوت .
    البته خوبی چهره زنانه اینه که با عوض کردن مدل ابرو یا بزرگ و کوچیک کردن لب یا بینی و اضافه کردن گونه یا مدل و رنگ مو کلا چهره تغییر می که و هر بار با یک چهره جدید می تونی بری خیابون و مجلس های عروسی یا جاهای دیگه
    یادمه دوشب عروسی یکی از اقوام که باهاش مشگل داشتم و قهر بودم رفتم همه فامیل های طرف مادری بودند و عروسی یکی از دختر خاله ها هم حنابندان و هم عروسی سالن بود و هر دوشب من رفتم و هربار با یه چهره جدید و آرایش و تیپ های متفاوت که خیلی جالب بود و درست کنار یکی از خاله هام نشسته بودم هر دو شب و اون اصلا نفهمید و هر بار می گفتم دوست نسرینم .
    ویرایش توسط fariba_l3 : 07-31-2023 در ساعت 01:08 AM

14. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 109

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49353
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    جدید ترین عکس من برای شب های محرم و هییتفایل پیوست 3553
    البته این چهره فقط برای این شبها طراحی شده بود و هر بار چهره جدیدی
    شما واقعا آقا هستین ؟
    یا خانومی اینارو ایسگا کردی 🙂

16. بالا | پست 110

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

از نظر تامین مال هم خیلی مهمه که بتونید از پس مخارج بر بیایید چون خیلی لوازم آرایش و یا گریم و حتی لباس و کفش زنونه خیلی گرون هست مثلا خرید یک کلاهگیس معمولی الان حدکد ۲ میلیون شده یا پروتز ابرو که حدود ۱ تا ۱.۵ میلیون هست که برای چهره ای طلیعی تر خیلی چیزا لازمه و مهم و از همه مهمتر سایز لباس و کفش که من خودم سایزم ۴۸ تا ۵۰ و کفش خوشبختانه ۴۱ که همه مدل کفش به راحتی می تونم پیدا کنم همه این ها ملاک هایی هستند که بتونید موفق باشید وگر نه پوشیدن یه جوراب یا سوتین تو خونه و با ترس و لرز اسمش زنونه پوشی نیست الان تو اینستا اینقدر مدل های حرفه ای هست که واقعا خیلی سخته باور کنی این مرده

17. بالا | پست 111

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

خیر آقا هستم کامل و بی نقص

18. بالا | پست 112

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    598
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    2

مدتی هست که علاقه به لباس زنانه در من چند برابر شده واسه همین دیروز رفتم و لباس زنانه گرفتم ..
    امضای ایشان
    من یک آدم خاص هستم ، و به خودم میبالم .....

19. بالا | پست 113

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    598
    میزان امتیاز
    2

سلام به دوستان گرامی
    برای زنونه پوشی از مهم ترین چیزها داشتن یک مکان هست که بتونید در اونجا هم لباس بپوشید و هم گریم یا آرایش کنید بعدش داشتن لباس و ابزار گریم و آرایش هست که همه اینها اگر دارید می تونید موفق باشید ولی اگر ندارید نمی شه .ه برای بیرون رفتن از خانه زنونه نیاز یه روحیه قوی و نترس بودن و همچنین آداب و رفتارهای زنانه بلد باشید و صدا که از همه مهمتر هست و بتونید راحت ارتباط برقرار کنید در کنارهمه اینها باید آراستگی یک خانم و همچنین طرز لباس پوشیدن راه رفتن و خیلی چیزهای دیگه بلد بشید

دقیقا ...
    من کلا آدم چشم پاکی ام ... مدتی هست زنان رو زیر نظر دارم فقط فقط به خاطر الگو برداری از رفتار اونها ... آخه میخام با لباس زنانه برم بیرون ...‌واسم خیلی جذابه
    امضای ایشان

20. کاربران زیر از Zanposham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 114

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان
    خوبید من چند وقته کم کار شدم بخاطر مشغله کاری و هم بخاطر محرم ولی هستم کسی سوالی ۰داره برام بنویسه جواب میدم

22. بالا | پست 115

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

درمورد زندنه پوشی الان اینقدر ماسک هاس سیلی************ی جدیدا اومده که نیا به هیچ چیزی نداری راحت اون روی صورت می کشی و اصلا قابل تشخیص نست یا سینه مصنوعی و حتی کل بدن ولی تو ایرا ن نیست چون اینجا ممنوع هست
    ویرایش توسط fariba_l3 : 09-03-2023 در ساعت 02:08 AM

23. بالا | پست 116

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    598
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط مهران اسدی نمایش پست ها
    حالا واقعا اگه کسی از شما خواستگاری کنه میخوای باشه زندگی کنی و واقعا نقش زن را داشته باشی یا دوست داری خودت دختری را به همسری بگیری
    به هر حال یک جا باید به این دو راهی خاتمه بدی تا که میخوای نصف روز توی محیط کار لباس مرده تن کنی و نقش مرد داشته باشی و نصف روز با هزار مصیبت خودت را با کلی هزینه آرایش زنونه کنی آخر شب هم پاک کنی بخوابی صبح دو باره بری توی نقش مرد
    من هم به همین کار علاقه دارم . حتی اگه با کسی رابطه نداشته باشمحداقل دوست دارم نیمی از روز را با پوشش زنانه در منزل باشم .ما حق داریم هر طور دوست داریم زندگی کنیم .
    امضای ایشان

24. بالا | پست 117

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    598
    میزان امتیاز
    2

سالهاست زنانه پوشم . خیلی تلاش،کردم ترک کنم ، نشد . لذت یه خرید واسه خودم اون هم یه خرید زنانه بهترین تفریحه واسه من . تقریبا همه نوع لباسی که مخصوص خانم هاست هم واسه خودم تهیه کرده ام .و از زندگی فعلی ام نهایت لذت رو می برم .
    امضای ایشان

25. بالا | پست 118

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    بله دقیقا منم همین حس دارم بهترین حس خریدهای زنونس

26. بالا | پست 119

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

یادمه اولین باری که می خواستم برم خرید کنم یه لیست بلند و بالا تهیه کرده بودم از لوازم آرایشی تا لباس زیر و جوراب یه روز عصر که رفتم خرید کنم رفتم تو یه مغازه که شورت و سوتین بگیرم و جوراب کلی سرخ و سفید شدم چون چند تایی خانم هم اومده بودن و داشتن خرید می کردن و کلی متلک از اونا شنیدم و خیلی خجالت کشیدم ولی اخرش خرید کردم و اومرم بیرون ولی چه فایده اولش سایزم دستم نبود هم شورت یه کمی تنگ شد و هم سوتین سینه هام کوچیک کرد ولی اندازه دستم اومد دفعه بعدش که خواستم برم خرید کنم گفتم چرا زنونه نرم برای همین حسابی گریم کردم و یه مانتو شلوار شیک هم خریده بودم و کفش پاشنه بلند و کیف و خلاصه یه تیپ حسابی خانومانه زدم و رفتم بیرون و چندتا مغازه اول دید زدم و رفتم تو یه مغازه که دم درش توری زده بودن و نوشته بودن ورود آقایان ممنوع چه مغازه ای بود انواع شورت و سوتین تن مانکن ها بود و اتاق پرو هم داشت که می تونستی پرو کنی و چندتایی خانم اونجا در حال پرو بودن که یه کمی دید زدم شورتهایی که پرو می کردن یا سوتین هاشون که منم خیلی مووقرانه چندتایی دیدم و از مغازه اومدم بیرون چون خیلی نگاه ها سنگین بود خوب دفعه اول بود و منم عادت نداشتم رفتم چندتایی خیابون پایین تر و یه مغازه بود کهخانم تقریبا مسنی بود و خلوت رفتم تو و سلام کردم خانمه خیلی خوش اخلاقی بود گفت بفرمایید خانم خیلی خوش اومدید و من قند تو دلم اب شد از این که گفت خانم گفتم یه شورت و سوتین می خ ام سایز ۸۰ و توری مشکی یا قرمز گفت بله الان میارم و گشت تو قفسه هاش و منم داشتم به مدل ها نگاه می کردم و گفت بفرمایید و برگشتم دیدم چه طرح زیبایی آورده بود و گفت اینا برای شیطونی عالیه و خنده ریزی کرد منم لبخند زدم و یه کم زیر و روش کردم و گفتم خوبه و خریدم در همون حال یهویی دوتا خانم چادی محجبه هم وارد شدند و یکیشون گفت لباس زیر می خوایم شورت اونم گفت بله و برشون چندتایی شورت نخی آورد و پهن کرد رو میز د داشتن میدیدن که شورت و سوتینکه من خریده بودم و دیدن و یه نگاهی به من کردن و گفتن اینا به درد ما نمی خوره و یه پوزخندی زدن و نمیدونم زیرلب چی به اون یکی گفت و خندیدن منم سریع پول دادم و اومدم بیرون ولی شنیدم که اون یکی گفت دیدی ایکبری خانم و با اون قیافش کی اینارو گرفته حتمن برنامه داره امشب و خندیدن خیلی متنفر شدم ازشون و اومدم بیرون خیلی اعصابم خورد کرده بودن دلم می خواست یه دو تا حرف بارشون کنم ولی حیف که نمی شد ولی ته دلم خیلی راضی بودم از خریدم چون بالاخره راحت تونسته بودم خریدم بکنم

27. بالا | پست 120

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

توی چند شب گذشته من زنونه چند باری بیرون رفتم و یکی دوبارش مجلس روزه زنونه بودهنمیدونم کارم درست بوده و یانه ولی خوب برای دل خودم رفتم اون حال و هوای روزه و از همه مهمتر خانم های محجبه که جو خیلی خوبی داره همه مهربونن و با آدم برخورداشون خیلی خوبه و اصلا یک درصد هم به هیچی شک نمی کنند و کلی تحویلت می گیرند این حس و حال خیلی دوست دارم محیط معنویی و دختربچه های کوچیک که همشون محجبه هستند و خیلی بامزه ادم بعضی وقتا دلش یه بچه اینطوری می خواد که مامان باشه و ببینه چه حسی داره .........
    من تا امروز همه چیز زنونه بودن تجربه کردم هر چیزی که تصورش کنید ولی تا حالا حس مامان بودن تجربه نکردم و دوست دارم چند روزی هم مامان باشم شاید اون روز هم برسه

28. بالا | پست 121

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    خوبید چه خبر دوستان خبری ازتون نیست

29. بالا | پست 122

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

فردا شب عروسی بازم دعوتم جای همه خالی
    خیلی می چسبه بعد چند وقت ❤️❤️❤️❤️

30. بالا | پست 123

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان

شب بخیر من اومدم دوباره خسکه ولی خیلی سرحال جای همتون خالی عروسی خیلی خوبی بود خیلی خوش گذشت
    عا می کنم قسمت همه شما بشه و به آرزوتون برسید .
    واقعا لیاس زنونه پوشیدن و آرایش کردن حس خیلی خوبی داره وقتی که تو یه جمع زنونه هم باشی و همه به تو به چشم یک خلنم نگاه کنند ولی اخرش یه کوچلو ترس همیشه داری .
    ولی خیلی با احتیاط باید رفتار کنید تو جمع های زنانه و همچنین از نظر ظاهری هم با اونها مطابقت داشته باشید در اسنصورت شما حدود ۹۰ درصد موفق خواهید بود .
    البته نکته خیلی مهم نوع لباس پوشیدن و آرایش هست که نباید جوری باشه که خیلی جلب توجه کنه چون دیدم بعضی دوستان خیلی افراطی عمل می کنند که این خود به خود طرف تابلو می کنه .
    باید یاد بگرید برای کجا و چه مجلسی چه نوع لباس و آرایشی داشته باشید مثلا برای ایام محرم بهترین نوع لباس چادر با مانتو شلوار و یه آرایش خیلی سبک و برای خیابون باید ببینید چه نوع پوششی غالبه من خودم اکثر مواقعه یه مانتو شلوار اداری دارم که بیرون می پشوم که ساپورت با کفش پاشنه بلند یا یه مانتو رنگی که اگر زن بودید هر طوری می تونی بپوشی ولی ما قراره زن باشیم و البته چهره که هرچی چهره زندنه تر باشه راحتر می تونید تو جامعه باشید .

31. بالا | پست 124

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

پاک شد
    ویرایش توسط fariba_l3 : 09-25-2023 در ساعت 02:10 AM

32. بالا | پست 125

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

آخرین چهره من برای سه شب پیشفایل پیوست 3572
    این که روی ابروی خودت از مداد استفاده نمی کنی و کلا ابروی آرایشی درست می کنی باعث میشه خیلی چهره ات مصنوعی بشه و اطرافیان بدبین بهت شک کنن. کلن آرایش خیلی غلیظ چهره رو مصنوعی می کنه. اگه بتونی از یوتیوب یا آپارات آرایش حرفه ای تر یاد بگیری بهتره. امیدوارم بتونی به راحتی زندگی زنونت رو داشته باشی و ازش لذت ببری.

33. بالا | پست 126

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

خوب این مدل ابرو بهش مدل قابی می گن که یه نوع تتو هست و خیلی از خانم ها استفاده می کنند ولی پروتز ابرو اومده که خیلی طبیعی می شه ولی گران هست خیلی کم استفاده می کنم فقط برای مجالس عروسی .
    کلا توی طراحی چهره ابرو خیلی مهمه و حالت صورت کلا عوض می کنه خوب توی عروسی ها همه چهره ها پر از آرایشه و غلیظ وگرنه برای بیرون و توی جامعه هم خیلی تو چشم نیست .
    این ابروی خودم نیست که مداد بکشم ابروی خودم خیلی پهنه و پر که اون کاور می کنم و بعد با شابلن ابرو ابروی جدید می کشم هر مدلی که بخوام کلف یا نازک بستگی به نوع چهره ای که انتخاب می کنم داره اگر می خوای سنت پایین تر باشه ابرو کلفتر واگر می خوای سنت بالاتر ببری ابرو نازکتر و کمانی باید انتخاب بشه و بسته به نوع شخصیتی که می خوای باشی .
    من معمولا وسط انتخاب می کنم نه خیلی جوان و نه خیلی پیر اینطوری خیلی بهتره

34. بالا | پست 127

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

البته برای گریم زاننه حدود دوتا سه ساعت طول می کشه چون مهمترین بخش کار همین ابرو ها هستند . برای اینکه چهره زنانه بشه ابروها نقش خیلی مهمی دارند چون اولین چیزی که تو شهره یک زن خیلی شاخصه همین ابرو هست .یادمه دفعات اول که زنونه بیرون می رفتم ابروهام خوب پهن و پر هستند خیلی نگاه های زن های دیگه سنگین بود و گاهی پچ پچ هم می کردند اوایل کارم مجبور شدم گمی اونهارو مرتب کنم در عوض تو محیط کار و بیرون خیلی نمی پسندیدند و باز پچ پچ مردم خیلی آزار دهنده بود ولی درست از زمانی که کاور کردن ابرو یاد گرفتم و ابروهام پوشوندم و زنونه رفتم بیرون خیلی حس خوبی بود چون دیگه اصلا استرس نداشتم و زنهای دیگه اصلا روم زوم نمی کردن و نگاه ها خیلی معمولی بود ولی خوب اول کار ابروهام نازک می کردم و کمانی مثل تو فیلمای قدیمی خوب یه کم تابلو بود ولی حسابی زنونه بود و هیچکس شک نمی کرد ولی هر بار کم کم مدل ابروهام تغییر دادم و هر بار مقایسه می کردم با دفعه قبل و نگاه ها را می سنجیدم تا کم کم فهمیدم چطوری باید باشه .
    یه بار برای یه عروسی ابروی نازک و بلند زدم خیلی چهره قشنگ و خانمی شده بودم و یه لباس شیک و کفش های پاشنه بلند از وقتی که وارد سالن شدم اینقدر همه نگاه ها به من بود که نگو حتی چندبارم شندیم گفتند این خانم چه خوشگله عین فیلمای قدیمی می مونه خوب اینجوریشم هست .
    اینم عکس اون عروسی با ابروهای نازکفایل پیوست 3573
    ویرایش توسط fariba_l3 : 09-26-2023 در ساعت 03:44 PM

35. بالا | پست 128

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49484
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آخرین چهره من برای سه شب پیش
    عکسا رو ریپلای نکردم
    ولی تو زنی یا اگر نیستی خیلی مهارت داری
    این چیه 😳
    مو از کجا میاری ؟ ترو خدا کمکم کن
    من زنم ولی موهام سالی یه سانت بلند میشه

36. کاربران زیر از دوفاخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 129

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49484
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آخرین چهره من برای سه شب پیش
    مو از کجا میاری
    موها خودته ؟
    چجوری این همه تغیر پیاده می‌کنی !!
    هر دو عکس خودتی ؟

38. بالا | پست 130

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43044
    تشکـر
    2,118
    تشکر شده 59 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط دوفاخ نمایش پست ها
    مو از کجا میاری
    موها خودته ؟
    هر دو عکس خودتی ؟
    خودشه
    امضای ایشان
    امضاء خداوند پای همه آروزوهایتان باشد

39. بالا | پست 131

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

عکسا رو ریپلای نکردم
    ولی تو زنی یا اگر نیستی خیلی مهارت داری
    این چیه
    مو از کجا میاری ؟ ترو خدا کمکم کن
    من زنم ولی موهام سالی یه سانت بلند میشه
    خوب عزیزم اینا همه کلاهگیسن موی خودم که نیست

40. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 132

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

ببینید اینا همه هنر گریمه می تونی هر شخصیتی که می خ ای باشی و هر چهره ای که می خوای .
    من شاید بالای ۱۰۰۰۰ عکس و فیلم از خودم دارم با چهره ها وگریم های متفاوت این چهره برای اولای کارم بود و تازه شروع کرده بودم و فکر کنم دومین عروسی بود که زنونه رفته بود البته تو لباس پوشیدن مهارت داشتم و برجسته سازی بدن مثل سینه ها و باسن و بغل ران که هیکلت زنونه بشه ولی تو چهره سازی نه زیاد .

42. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 133

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

مو از کجا میاری
    موها خودته ؟
    هر دو عکس خودتی ؟
    بله خودم هستم هر دو
    اینم عکس کامل با همون گلاهگیس و لباس و کفش عکسفایل پیوست 3574
    ویرایش توسط fariba_l3 : 09-26-2023 در ساعت 09:11 AM

44. بالا | پست 134

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

مو از کجا میاری
    موها خودته ؟
    هر دو عکس خودتی ؟
    اینم یه عکس دیگه با لنز و تیپ گارمندی برای دوران کرونا بود که ماسک میزدیم زیر چونم ماسک هست 😁😁😁فایل پیوست 3575
    ویرایش توسط fariba_l3 : 09-26-2023 در ساعت 09:13 AM

45. بالا | پست 135

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49369
    تشکـر
    1
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان ارزومه یک روز جای فریبا باشم خوش به حالت فریبا

46. کاربران زیر از مهران خانم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 136

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط مهران خانم نمایش پست ها
    دوستان ارزومه یک روز جای فریبا باشم خوش به حالت فریبا
    یه روزی انشاالله تو هم به هرچه می خوای برسی

48. بالا | پست 137

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49484
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بله خودم هستم هر دو
    اینم عکس کامل با همون گلاهگیس و لباس و کفش عکسفایل پیوست 3574
    ندیدم اینو عزیزم
    لا توجه به تاریخ پیام ها فکر میکردم مبنی و میری چند روز بعد میای
    عکست کو ؟

49. بالا | پست 138

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

ندیدم اینو عزیزم
    لا توجه به تاریخ پیام ها فکر میکردم مبنی و میری چند روز بعد میای
    عکست کو ؟
    من کلا عکس هام ۲۴ ساعت میزارم بعدش پاک می کن ولی برای شما میزارم
    ویرایش توسط fariba_l3 : 09-26-2023 در ساعت 03:45 PM

50. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 139

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

ویرایش توسط fariba_l3 : 09-26-2023 در ساعت 03:42 PM

52. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 140

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49484
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

@fariba_l3

پست رو ریپلای نکردم برای اینکه حذف کنین
    ولی واقعا اگر شما رو توی خیابون می‌دیدم
    اصلا نمی‌فهمیدم یک نفر باشید
    خیلی عجیبه و قشنگ
    خیلی اندام تون رو هم زنانه کاور میکنین
    اصلا نمیشه شک کرد به اینکه آقا هستین

54. کاربران زیر از دوفاخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 141

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

@fariba_l3

خیلی عجیبه و قشنگ
    ممنونم عزیزم نظر لطف شماست اتفاقا همین مساله تو یکی از عروسی های دخترای فامیل پیش اومد ما با هاشون قهر بودیم سر مساله ای و کلا از طرف ما کسی نرفت یعنی من ۵ خاله دارم ۴ تا شون با اون یکی قهر بودن عروسی دخترش بود و خیلی پر ادعا بود هیچکس نرفت ولی من رفتم اتفاقا خالم اومد و شب اول اتفاقی کنارم نشست و خوب من ندیده بود ازم پرسید گفتم دوست نسرینم که همون دختر خالم بود و بهش گفتم کجا و آدرس دادم یادش اومد و خیلی خوش آمد گویی کرد شب اول حنا بندون بود تو سالن شب دوم عروسی بود خوب خیلی شلوغ بود با یه آرابش و مدل موی دیگه رفتم بازم نمیدونم چی شد اتفاقی کنارش باز نشستم بازم ازم پرسید بازم گفتم دوست نسرینم بازم تشکر کرد و خوش امد گویی کرد تو اون عروسی من کلی فیلم و عکس و مستندات جمع آوری کردم و بعدش به خاطر خالی بندی هاش استفاده شد که خیلی شوکه شده بود
    ولی اینکه از کجا جمع شده بودن و چطوری هنوز بعد ۴ سال براشون سواله

56. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 142

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

@fariba_l3

خیلی عجیبه و قشنگ
    ممنونم عزیزم نظر لطف شماست اتفاقا همین مساله تو یکی از عروسی های دخترای فامیل پیش اومد ما با هاشون قهر بودیم سر مساله ای و کلا از طرف ما کسی نرفت یعنی من ۵ خاله دارم ۴ تا شون با اون یکی قهر بودن عروسی دخترش بود و خیلی پر ادعا بود هیچکس نرفت ولی من رفتم اتفاقا خالم اومد و شب اول اتفاقی کنارم نشست و خوب من ندیده بود ازم پرسید گفتم دوست نسرینم که همون دختر خالم بود و بهش گفتم کجا و آدرس دادم یادش اومد و خیلی خوش آمد گویی کرد شب اول حنا بندون بود تو سالن شب دوم عروسی بود خوب خیلی شلوغ بود با یه آرابش و مدل موی دیگه رفتم بازم نمیدونم چی شد اتفاقی کنارش باز نشستم بازم ازم پرسید بازم گفتم دوست نسرینم بازم تشکر کرد و خوش امد گویی کرد تو اون عروسی من کلی فیلم و عکس و مستندات جمع آوری کردم و بعدش به خاطر خالی بندی هاش استفاده شد که خیلی شوکه شده بود 😁😁😁😁😁

58. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 143

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49484
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم عزیزم نظر لطف شماست اتفاقا همین مساله تو یکی از عروسی های دخترای فامیل پیش اومد ما با هاشون قهر بودیم سر مساله ای و کلا از طرف ما کسی نرفت یعنی من ۵ خاله دارم ۴ تا شون با اون یکی قهر بودن عروسی دخترش بود و خیلی پر ادعا بود هیچکس نرفت ولی من رفتم اتفاقا خالم اومد و شب اول اتفاقی کنارم نشست و خوب من ندیده بود ازم پرسید گفتم دوست نسرینم که همون دختر خالم بود و بهش گفتم کجا و آدرس دادم یادش اومد و خیلی خوش آمد گویی کرد شب اول حنا بندون بود تو سالن شب دوم عروسی بود خوب خیلی شلوغ بود با یه آرابش و مدل موی دیگه رفتم بازم نمیدونم چی شد اتفاقی کنارش باز نشستم بازم ازم پرسید بازم گفتم دوست نسرینم بازم تشکر کرد و خوش امد گویی کرد تو اون عروسی من کلی فیلم و عکس و مستندات جمع آوری کردم و بعدش به خاطر خالی بندی هاش استفاده شد که خیلی شوکه شده بود ���������������� �������������
    خواهش میکنم 🙏
    خیلی جالب بود این خاطره 😂
    آفرین 👍 یکی دو نفر تو فامیل ما لازم دارن اینطوری رسوا بشن باید گریم کنم برم مجالس شون برای ضبط مستندات 😁
    ولی مهارت میخواد
    اینطوری نیست که با میکاپ های ساده ای که میکردی و مهارتی که در اون حد به نبوغ رسیده بتونی یه دفعه خودت رو گریم کنی
    فکر کنم باید یه مدت تمرین کرد تا به مهارت برسی حتی اگر خانوم باشی

60. کاربران زیر از دوفاخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 144

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

خواهش میکنم ������
    خیلی جالب بود این خاطره ������
    آفرین ������ یکی دو نفر تو فامیل ما لازم دارن اینطوری رسوا بشن باید گریم کنم برم مجالس شون برای ضبط مستندات ������
    ولی مهارت میخواد
    اینطوری نیست که با میکاپ های ساده ای که میکردی و مهارتی که در اون حد به نبوغ رسیده بتونی یه دفعه خودت رو گریم کنی
    فکر کنم باید یه مدت تمرین کرد تا به مهارت برسی حتی اگر خانوم باشی
    بله خوب مهارت خیلی لازمه مخصوصا شخصیت سازی ولی برای خانم ها راحتتره تغییر چهره و به راحتی می تونن تغییر چهره بدند ولی خوب کل گار و بیسش اینه باید یه صورت بدون هیچ حالتی بسازی بعد مدل ابرو و چشم و ... را بهش بدی تا قیافه جدید بسازی کار سختی نیست .
    توی خانم ها با تغییر مدل مو و یا شاید مدل ابرو قیافه خیلی تغییر می کنه .
    ولی کلا نیازه که هر کسی یه دوره گریم و خودآرایی بره ببینه مخصوصا الان که توی عروسی عروس همچین قیافش تغییر میدن که نگو وای برای مچ گیری خیای خوبه ....موافقم

62. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 145

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

البته بهترین مچگیری که رفتم عروسی خواهر همکارم بود اون خیلی خوب بود اون از همه بیشتر بهم چسبید نوشتم بخونید

64. بالا | پست 146

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49484
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

البته بهترین مچگیری که رفتم عروسی خواهر همکارم بود اون خیلی خوب بود اون از همه بیشتر بهم چسبید نوشتم بخونید
    خوندمش 😂

65. بالا | پست 147

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49484
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بله خوب مهارت خیلی لازمه مخصوصا شخصیت سازی ولی برای خانم ها راحتتره تغییر چهره و به راحتی می تونن تغییر چهره بدند ولی خوب کل گار و بیسش اینه باید یه صورت بدون هیچ حالتی بسازی بعد مدل ابرو و چشم و ... را بهش بدی تا قیافه جدید بسازی کار سختی نیست .
    توی خانم ها با تغییر مدل مو و یا شاید مدل ابرو قیافه خیلی تغییر می کنه .
    ولی کلا نیازه که هر کسی یه دوره گریم و خودآرایی بره ببینه مخصوصا الان که توی عروسی عروس همچین قیافش تغییر میدن که نگو وای برای مچ گیری خیای خوبه ....موافقم
    خب برای ما خانوم ها راحته کلاس خود آرایی شرکت کردن البته اگر از طریق آموزش توی سالن ها اقدام کنه
    اما شما برای این مهارت به ویدیو آموزشی اکتفا کردین ؟
    یا کلاس شرکت کردین ؟

66. بالا | پست 148

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43044
    تشکـر
    2,118
    تشکر شده 59 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    5

ممنونم عزیزم نظر لطف شماست اتفاقا همین مساله تو یکی از عروسی های دخترای فامیل پیش اومد ما با هاشون قهر بودیم سر مساله ای و کلا از طرف ما کسی نرفت یعنی من ۵ خاله دارم ۴ تا شون با اون یکی قهر بودن عروسی دخترش بود و خیلی پر ادعا بود هیچکس نرفت ولی من رفتم اتفاقا خالم اومد و شب اول اتفاقی کنارم نشست و خوب من ندیده بود ازم پرسید گفتم دوست نسرینم که همون دختر خالم بود و بهش گفتم کجا و آدرس دادم یادش اومد و خیلی خوش آمد گویی کرد شب اول حنا بندون بود تو سالن شب دوم عروسی بود خوب خیلی شلوغ بود با یه آرابش و مدل موی دیگه رفتم بازم نمیدونم چی شد اتفاقی کنارش باز نشستم بازم ازم پرسید بازم گفتم دوست نسرینم بازم تشکر کرد و خوش امد گویی کرد تو اون عروسی من کلی فیلم و عکس و مستندات جمع آوری کردم و بعدش به خاطر خالی بندی هاش استفاده شد که خیلی شوکه شده بود
    یه سوال شخصی
    اگر ناراحت نمیشی جواب بده
    خب شما تمایلات جنسی تون چطوریه ؟
    یعنی میرید توی عروسی مثلا خانوم هارو میبینی میل جنسی تون تحریک نمیشه ؟
    اگر میل جنسی تون مرد باشه خودتون زنانه پوش این ترسناک واقعا چون میل جنسی غریزه ایه امکانش هست کنترل نشه
    امضای ایشان
    امضاء خداوند پای همه آروزوهایتان باشد

67. بالا | پست 149

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط دافنه نمایش پست ها
    یه سوال شخصی
    اگر ناراحت نمیشی جواب بده
    خب شما تمایلات جنسی تون چطوریه ؟
    یعنی میرید توی عروسی مثلا خانوم هارو میبینی میل جنسی تون تحریک نمیشه ؟
    اگر میل جنسی تون مرد باشه خودتون زنانه پوش این ترسناک واقعا چون میل جنسی غریزه ایه امکانش هست کنترل نشه
    ببسنید میل جنسی تو همه هست این که بگی نیست دروغه بله تحریک می شم چرا دروغ ولی خوب کنترلش کردم ولی خوب من دنبال زیبایی هستم و زیبا شدن و از اون جنبه نگاه می کنم نه جنبه دیگه .
    اگر تو عروسی ها زنونه میره فقط بخاطر اینه که منم دوست دارم زیبا باشم و زیبا دیده بشم نه شهوت و میل جنسی ولی خوب بعضی وفتها هم بالا میزنه .
    یه بار زد بدجوری هم توی یک عروسی یه خانمی بود یه لباس خیلی باز پوشیده بود و خودشم خیلی خوشگل و هم خیلی خوش اندام بود و وقتی شروع کرو به رقصیدن خیلی س ک س ی بود و من بدجوری تحریک کرد که سالار زد بالا هرکاری کردم آروم نشدم و خیلی تابلو بود همون موقعه هم عروس داشت می اومد اونم دیگه بدتر مجبور شدم بلند بشم کیف بگیرم جلوم و چادر بپیچم دور کمرم و رفتم سمت دستشویی اونجام که بدتر رفتم کلی اب یخ ریختم تا یه کم آروم شدم سریع اومدم بیرون رفتم خونه .
    خوب پیش میاد ولی بعدش فهمیدم بهترین راهش اینه محکم ببندمش که ت************ نخوره

68. بالا | پست 150

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

خب برای ما خانوم ها راحته کلاس خود آرایی شرکت کردن البته اگر از طریق آموزش توی سالن ها اقدام کنه
    اما شما برای این مهارت به ویدیو آموزشی اکتفا کردین ؟
    یا کلاس شرکت کردین ؟
    انشاالله موفق باشید

صفحه 3 از 4 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)